Brožių kultūros namų negyvenamųjų patalpų pritaikymas bendruomenės socializacijai

VVG „Pajūrio kraštas“

Projekto vykdytojas: Brožių kaimo bendruomenė

Apleistose ir negyvenamose Brožių kultūros namų patalpose Brožių kaimo bendruomenė įrengė profesionalią virtuvę išvežiojamojo maisto gamybai. Pasibaigus projektui, buvo planuojama įdarbinti tik 3 darbo neturinčias kaimo moteris, bet šiandien bendruomenės verslas žinomas ne tik Klaipėdos, bet ir gretimuose rajonuose. Bendruomenės sukurtos išvežiojamojo maisto paslaugos tapo labai paklausios, įkurta dar 11 darbo vietų, bendruomenė įsigijo 3 transporto priemones maisto išvežiojimui. „Brožių virtuvės“ paslaugas pamėgo visuomeninių  – renginių konferencijų, sąskrydžių, seminarų organizatoriai, privatūs asmenys.

Viena iš veiklos sėkmės prielaidų – bendradarbiavimas. Daržoves maisto gamybai bendruomenė perka iš vietos augintojų. Ne vienerius metus brožiškiai bendradarbiauja su Vėžaičių bendruomene, kuri, gavusi paramą  iš vietos plėtros strategijos lėšų,  įsirengė modernų konferencijų centrą Vėžaičiuose. Bendruomenės, suvienijusios  jėgas,  jau ne kartą įrodė, kad sugeba kokybiškas paslaugas teikti aukšto lygio renginiams.

Brožių bendruomenė nuolat tobulėja, uždirbtas lėšas investuoja į veiklos plėtrą. Taip pat nepamirštamos ir kaimo problemos – nuolat teikiama pagalba maistu labiausiai vargstantiems kaimo gyventojams, prisidedama prie kaimo aplinkos gražinimo. Kiekvienais  metais organizuojamos pažintinės išvykos bendruomenės nariams.

Daugiau informacijos:
www.pajuriokrastas.lt