Krepšinio aikštelės įrengimas Drąsučių kaime

🥳Kas gali labiau įkvėpti veiklai, jeigu ne gerieji pavyzdžiai?! Todėl toliau pristatome geruosius priemonės “LEADER” projektus, finansuotus per Lietuvos vietos veiklos grupes.
🏀Projekto “Krepšinio aikštelės įrengimas Drąsučių kaime” įgyvendinto per Šiaulių r. VVG tikslas – įrengti krepšinio žaidimo aikštelę Drąsučių kaime, sudaryti sąlygas jaunimo ir vaikų užimtumo gerinimui, bei tokiu būdu prisidėti prie jaunimo išvykimo iš kaimo mažinimo.
▶️Projekto įgyvendinimo metu, įrengta krepšinio aikštelė (26,20m x 15,20m) sintetine danga. Ši danga idealiai tinka krepšinio aikštelėms, judriems žaidimams. Sintetinė danga ne tik sugeria smūgį, saugo nuo nubrozdinimų, įbrėžimų bei galimų traumų, bet ir sukuria estetišką vaizdą. Pastatyti krepšinio stovai (2 vnt.), aptverta tinklu aikštelės dalis, kuri ribojasi su privačia valda, šalia aikštelės pastatyti 2 suoliukai sudarys vientisą kompleksą žaisti ir stebėti krepšinį.
⛹️⛹️‍♀️Įrengus krepšinio žaidimo aikštelę vaikams ir jaunimui, pateisinti Drąsučių kaimo gyventojų lūkesčiai, sukurta patraukli sporto ir poilsio zona. Drąsučių kaimo vaikams ir jaunimui sudarytos sąlygos aktyviam laisvalaikio praleidimui, skatinamas jų užimtumas. Tai puiki priemonė išvykimo iš kaimo mažinimui. Įgyvendinus vietos projektą, sudarytos patrauklios sąlygos organizuoti krepšinio varžybas. Šia sutvarkyta viešosios paskirties zona naudojasi Drąsučių kaimo gyventojai ir svečiai.
🤓Įrengta krepšinio aikštelė sudaro sąlygas vaikų ir jaunimo aktyviam laisvalaikio ir užimtumo plėtojimui bei prisideda prie jaunimo ugdymo.
ℹ️Daugiau informacijos: