LAB MEDUS – II etapas

VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“ įgyvendina projektą „LAB MEDUS – II etapas“. Projektas įgyvendinamas pagal Zarasų – Visagino reg. VVG priemonę „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą (reglamentuoja KPP)“.
✅VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“ jau nuo 2012 metų, įsigijus pastatą, Antalieptėje vysto pirmą Lietuvoje coliving‘o koncepciją. Kas yra colivingas? Coliving‘as yra moderni, šiuolaikinė būsto forma, kai gyventojai dalijasi gyvenamuoju plotu bei interesų, vertybių ir (arba) ketinimų rinkiniu. Tai naujas senos idėjos, kurią įsivaizdavo tūkstantmečio karta, vertinimas, pavyzdžiui, atvirumas ir bendradarbiavimas, socialiniai tinklai ir dalijimosi ekonomika. Tai gali apimti daugybę struktūrinių formų, įskaitant nuomą ir nuosavybę, miestą ir kaimą.
✅Projektas tęstinis, kuriuo siekiama plėsti turimas funkcines erdves veiklai vykdyti ir pagerinti pastato estetinę būklę.
Projekto vertė – 35,4 tūkst. eurų, paramos suma – 28,3 tūkst. eur.
Projekto partneriai: VšĮ „Inovatorių slėnis“, VšĮ „Neformalaus ugdymo namai“, Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“.
ℹDaugiau informacijos: