„MB Gandriukai” verslo pradžia

MB “Gandriukai” verčiasi reklamos kūrimo bei įvairių inspekcijų veikla, kurią šiuolaikiškai atlikti padeda naujausi bepiločiai orlaiviai, esantys rinkoje. Naujai įsigyta įranga padeda kurti šių dienų tendencijas atitinkančias reklamas. Projekto pagalba įsigyti inovatyvūs dronai kartu su programine įranga leidžia nuosekliai ir itin efektyviai stebėti įvairius žemės plotus, kuriuos žmogui pasiekti yra sunku. Galima apskaičiuoti įvairių sklypų plotus, pastatų tūrius, galima kurti ir skirtingų objektų 3D modelius, kurie vėliau gali būti naudojami įmonės infrastruktūros planavime.
Termovizorius, montuojamas ant drono padeda itin efektyviai įvertinti pastatų šiluminį efektyvumą bei nustatyti šilumos nuotėkius.
Termovizorius ant bepilotės skraidyklės yra itin efektyvi priemonė atliekant ir žmonių, gyvulių ar gyvūnų paieška dideliuose plotuose. Visi šie procesai palengvina verslo priežiūrą, padeda verslininkams prižiūrėti savo žemes ir pastatus bei svarbiausia – taupo žmogiškuosius resursus. Tokios paslaugos yra inovatyvios tiek Širvintų r., tiek ir visoje Lietuvoje. Taip pat, viena iš projekto sprendžiamų problemų – tai mokymų rengimas įmonių darbuotojams, kurios įsigyja bepilotes skraidykles, tačiau neišnaudoja visų įrenginio galimybių ar naudojasi jomis netinkamai, rizikuodami prarasti brangų turtą.
Projekto tikslas – auginti įmonę, kuriančią kokybišką vaizdo produkciją bei atlikti inspekcinius darbus, naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis – bepiločiais orlaiviais, termovizoriais, aukštos raiškos kameromis.
Projekto metu buvo sukurta viena nauja darbo vieta. Įmonėms kuriamų reklaminių klipų vertė išaugo, atsižvelgiant į tai, jog inovatyvi įranga atveria daug galimybių nestandartiniams reklamų sprendimams, o tai yra itin svarbu, norint atkreipti klientų dėmesį itin konkurencingose rinkose. Projekto pagalba įsigytos aukščiausių standartų bepilotės skraidyklės suteikia galimybę man ir mano kolegoms gilinti žinias apie jų veikimo principus skirtingomis aplinkybėmis. Tai leidžia tinkamai pasiruošti mokomąją medžiagą ir vėliau ją dėstyti atitinkamos institucijoms, kurios įsigyja bepilotes skraidykles. Projekto vykdymo pradžioje mokymų vedimas nebuvo numatytas kaip vienas iš projekto tikslų, tačiau jau isigyjus įrangą ir įsigilinus į jos veikimo principus, mokymų veikla tapo viena iš įmonės teikiamų paslaugų. Sėkmingai įvykdžius projektą, įmonės vidutinės mėnesinės pajamos išaugo apie 40%, o klientų ratas padidėjo apie 30%.
Daugiau informacijos: