SVEIKATOS dirbtuvių Druskininkų savivaldybėje, Lipliūnų kaime, įkūrimas

Pareiškėjas Vytautas Vaikšnoras, kartu su žmona Reda jau daugiau kaip 7 metus kaupia ir gilina žinias aromaterapijos srityje (augalų natūralių ekologiškų veikliųjų kvapiųjų medžiagų (eterinių aliejų) taikymas žmogaus sveikatai palaikyti ir stiprinti). Pareiškėjo žmona Reda, Lietuvos aromaterapeutų asociacijos narė, yra sukūrusi ir išbandžiusi savo originalių receptų, veda edukacinius užsiėmimus aromaterapijos tema.

Deja, savo aromaterapijos ekonominei veiklai šeima neturi teisės aktų reikalavimus atitinkančių patalpų aromaterapijos kosmetikos gaminių gamybai.

Projektu „SVEIKATOS dirbtuvių Druskininkų savivaldybėje, Lipliūnų kaime, įkūrimas“ įgyvendinamu per Druskininkų VVG, siekiama įkurti SVEIKATOS dirbtuves Druskininkų savivaldybėje – rekonstruoti Lipliūnų kaime esamą seną  sodybos gyvenamąjį namą ir pritaikyti jį Kvepalų ir tualeto priemonių gamybos ekonominei veiklai vykdyti.  Rekonstravus patalpą pareiškėjai gauti leidimą-higienos pasą Kvepalų ir tualeto priemonių gamybos ekonominei veiklai vykdyti. Įkurtose SVEIKATOS dirbtuvėse bus vykdoma mažos apimties rankų darbo natūralių, ekologiškų aromaterapijos gaminių gamyba, panaudojant vietos žaliavas, vietos išteklius.  Pagrindiniai numatomi gaminti – veido ir kūno kremai, rankų darbo kosmetiniai muilai.

Bus sukurtos 2 darbo vietos.

Daugiau informacijos:
https://bit.ly/3cxHkBh