Renkuosi sparnus

Trakų krašto VVG

Projekto vykdytojas: VšĮ „Paluknio aerodromas“

Šiuo projektu, Paluknio aerodrome sukurta aviacijos pažinimo erdvė 14-29 metų jaunimo edukacijai, suteikianti papildomų žinių, inovatyvaus užimtumo, skatinanti pasirinkti aviacijos specialisto profesiją ar užsiimti aviacijos sportu bei turėti kokybišką laisvalaikį. Užsiėmimai pravedami moksleivių grupėms.

Supažindinamosios paskaitos metu vaizdžiai ir paprastai papasakojama „Kodėl sklandytuvas skrenda“. Ekskursija po aerodromą, susipažinimas su infrastruktūra, skrydžių vykdymo specifika, orlaivių rūšimis.

Įrengta kompiuterinė skrydžių simuliatorių klasė, kur jaunuoliai patys valdydami sklandytuvą mokosi pilotavimo įgūdžių. Susipažįsta su sklandytuvų tipais, išmoksta valdymo principų ir sugeba net nutupdyti sklandytuvą.

Toliau – pažintis su skrydžių vadovo darbu, mokomi aviacinės frazeologijos, bei su aviacinėmis radijo stotimis praktikuojasi vesti radijo ryšį kaip orlaivių pilotai ir skrydžių vadovai.

Trečias etapas – orlaivio konstrukcijos pamoka prie tikro sklandytuvo, piloto kabinoje. Prietaisai, valdymo įranga bei pažintis su aviacijos mechaniko darbo specifika ir darbo įrankiais.

Daugiau informacijos:
https://www.trakuvvg.lt/