UAB „Arbovita ir Ko“ verslo plėtra

Įmonės UAB “Arbovita ir Ko” pagrindinė veikla – sumedėjusių augalų priežiūra. Įmonė savo darbe taiko Vakarų Europoje įtvirtintus medžių priežiūros standartus.
Pagrindinis projekto tikslas – plėsti UAB “Arbovita ir Ko” teikiamų paslaugų asortimentą pradedant teikti medienos ir šakų smulkinimo į mulčių bei medžio ekspertizės, naudojant rezistografą, paslaugas. Vietos projektu prisidedama prie ekonominės veiklos skatinimo Vilkaviškio krašto VVG teritorijoje, sukuriamos naujos darbo vietos. Projekto lėšomis įsigytas mobilus diskinis medienos smulkintuvas, rezistografas ir konsultavimo paslaugos. Įsigijus rezistografą pardėta teikti nauja – medžių ekspertizės, naudojant rezitrografą paslauga. Tokia paslauga šiuo metu neteikiama ne tik Vilkaviškio krašto VVG teritorijoje, bet ir Lietuvoje. Medžių ekspertizė atliekama rezistografo pagalba leidžia objektyviai įvertinti medžio būklę ir pavojingumą: prietaisas suteikia galimybę
ne tik nustatyti puvinio, ertmių ar įtrūkimų lokalizaciją tiriamoje medžio vietoje, bet ir įvertinti medienos kokybę.
Įsigytos visos paraiškoje numatytos investicijos. Dėl padidėjusio užsakymo kiekio, padidėjo projekto priežiūros rodiklis – planuota sukurti 2 (0,5 etato arboristo ir 0, 6 etato aplinkos priežiūros specialisto), sukurta 2 darbo vietos ( 1 etatas arboristo ir 0,75 etato aplinkos priežiūros specialisto). Išlaikytos ir iki paraiškos pateikimo turėtos 3 darbo vietos. Pradėta teikti inovatyvi – medžių ekspertizės paslauga.
Daugiau informacijos apie projektą: