Vaido Virkščio investicijos į šakočių gamybą pasinaudojant kultūrinio švietimo galimybėmis

Įgyvendindamas projektą “Vaido Virkščio investicijos į šakočių gamybą pasinaudojant kultūrinio švietimo galimybėmis“ per VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ vietos projekto vykdytojas atliko sodybos paskirties ūkinio pastato kapitalinį remontą, pritaikydamas pastatą numatytai ekonominei veiklai vykdyti – šakočiams kepti ir edukacinėms programoms organizuoti. Projekto vykdytojas įsigijo veiklai vykdyti reikalingus baldus, šakočių kepimo įrangą su krosnimi, buitinę techniką, vaizdo ir kompiuterinę įrangą. 

Sukurtas naujas šakočių gamybos ir edukacinių programų, pristatančių šakočių kepimo procesą, verslas suteikia puikias galimybes rajono gyventojams, svečiams ir turistams atrasti įvairesnes pramogas Pakruojo rajone, įsigyti išskirtinės kokybės šakočių, kepamų pagal specialų vietos receptą ir kitų konditerijos gaminių.

Įgyvendintas projektas suteikia galimybę ūkininkui išplėsti savo veiklą. Sukurtas verslas prisideda prie Pakruojo krašto patrauklumo didinimo, vietos paslaugų ir gaminių asortimento plėtros. 

Įgyvendinus projektą sukurtos 2 naujos darbo vietos, viena iš jų sukurta asmeniui iki 40 m., sukurtas naujas produktas, sukurta nauja veikla, į kurią įsijungė ir ūkininko šeima.

Daugiau informacijos:

http://www.pakruojovvg.lt/